Плекатимеш мову - цвістимуть слова !


Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови, запроваджений у 1997 році Указом Президента. Цей день ще співпадає з днем вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця. Мова- це великий дар. І в кожного народу вона своя. Мова - це доля народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її. Мелодійна та неповторна українська мова ввібрала в себе гомін лісів,полів, рік і морів... Слова нашої мови переткані вишневим цвітом, барвінком, калиною. До цієї дати 09.11.2022 року в приміщенні читальної зали бібліотеки- філії № 12 відбувся турнір ерудитів "Плекатимеш мову - цвістимуть слова! ". 

 

Присутні заходу - учні 11- Б класу ЗОШ №29 та користувачі бібліотеки змогли дізнатись про історію виникнення Дня української писемності та мови.Учні 11- Б класу ЗОШ № 29 підготували відео "До рідного слова торкаюсь душею" присвячену Дню української писемності та мови. Відео було знято в нашій бібліотеці.

 

Присутні змогли переглянути цікаву відео - презентацію про День української писемності та мови.Також присутні взяли участь у турнірі ерудитів, відповідаючи на питання мовної вікторини.На пам'ять про проведення заходу були зроблені світлини.

До нових зустрічей !

Коментарі