Стівен Кінг: фантастика без кордонів

 

Стівен Кінг один з найпопулярніших американських письменників сучасності, якому 20 вересня виповнюється 75-річчя від дня народження. Письменник пише у таких жанрах, як: жахи, містика, фантастика, фентезі, драма. За свої літературні роботи отримав прізвисько - «Король жахів». Своїми книгами та оповіданнями Кінг створив власний всесвіт. Часто героїв з однієї книги можна зустріти в іншій.


За свою творчість Кінг отримав Премію Брема Стокера, Всесвітню премію фентезі, нагороду Британського товариства фентезі. За оповідання «Людина в чорному костюмі» отримав премію О. Генрі. У 2003 році Національний фонд книг нагородив його медаллю за видатний внесок в американську літературу. У 2004 році отримав 3 нагороди: «За внесок у світове Фентезі», нагороду від канадської асоціації книгопродавців і звання Великого Магістра від Американських письменників містиків. У 2014 році нагороджений Національною медаллю США в галузі мистецтв з формулюванням «за поєднання захоплюючих історій з аналізом людської натури».Сьогодні Стівен Едвін Кінг - автор понад 200 творів, близько 50 книг-бестселерів у жанрах наукової фантастики, фентезі, містики, жахів і елементів вестерну. Серед видань, представлених на святковій бібліотечній виставці - романи „11/22/63/", „Сяйво", „Острів Дума", „Оно", „Мизери", „Темна вежа", „Під куполом", „Мертва зона", „Керрі", „Зона покриття", „Чотири сезони" та ін.
Запрошуємо шанувальників творчості відомого американського письменника до бібліотеки, де представлений літературний подіум „Стівен Кінг: фантастика без кордонів".

Коментарі