Літературно - мистецький календар

 

3 вересня відновив роботу клуб для дорослих "Зустріч з прекрасним". Усі разом ми гортали сторінки "Літературно - мистецького календаря. Пригадали факти з біографій відомих людей, які народилися у вересні. У вересні є багато цікавих свят, про які ми навіть і не здогадувалися, а тепер знаємо про них і зможемо відсвяткувати.


1 вересня відзначається у всьому світі День написання листів. Писати листи - це справжнє мистецтво. Пропоную повчитися цьому наприклад у Лесі Українки.


3 вересня проводиться День хмарочоса. Найперший хмарочос був побудований в 1885 році в Чикаго. Це була будівля страхової компанії The Home Insurance Building, яка мала 10 поверхів. Автор проекту - американський архітектор Вільям Ле Барон Дженні. Воно проіснувало до 1931 року. Пропоную Вам дізнатися більше про відомі хмарочоси світу.

Давайте разом побачимо найвищи хмарочоси світу!

А ось українські хмарочоси. Їх також дуже багато. Особливо в столиці.11 вересня виповнюється 160 років від Дня народження американського письменника О. Генрі. Про цікаві факти з його  біографії  розповіла Людмила Володимирівна Сафонова. 


Було ще багато цікавого. Якщо Вам подобається такий формат зустрічей то чекаємо на Вас в наступну суботу!
Коментарі